חנות מזגנים אונליין - צפו בקטלוג מזגנים למכירה באינטרנט במחיר משתלם - אלקטרו סאם

מיזוג אוויר

חנות מזגנים אונליין
ההתחממות הגלובלית והעלייה בטמפרטורות, הופכת את חודשי הקיץ לחמים יותר ויותר ואנשים מחפשים מפלט מהחום הקיצוני, גלי החום הופכים לארוכים יותר ולכן מרבית האנשים בוחרים למזג את ביתם באמצעות מזגנים. בעשור האחרון, חלה עלייה ניכרת בהתפתחות של טכנולוגית המזגנים וגם מחירם ירד באופן דרסטי, כיום יש מזגן אחד לפחות בכל בית בישראל כמעט. הם חסכוניים יותר בחשמל, שקטים מאד ואף ניתן למצוא מזגנים מעוצבים כך שיתאימו לסגנון החדר.
 
איזה סוג מזגן כדאי לקנות לבית?
בשוק המזגנים קיימות אפשרויות רבות וכדאי להיעזר באיש מקצוע על מנת לבחור את המזגן הטוב ביותר עבורכם. ישנם שלושה סוגים עיקריים של מזגנים:
  • מזגן עילי – מזגן תלוי על הקיר בדרך כלל מעל לגובה 200 ס"מ, נחשב למזגן שקט באופן יחסי, יעיל מבחינת ביצועים ומתאים במיוחד לחללים קטנים ובינוניים.
  • מזגן מולטי – מזגן זה משמש למיזוג מספר חדרים, המערכת כוללת מספר יחידות של מאיידים המחוברות למדחס חיצוני יחיד. מערכת זאת מתאימה במיוחד לבתים או דירות בהם אין אפשרות להציב מספר מדחסים.
  • מזגן מיני מרכזי – כמו מזגן המולטי, גם מערכת זאת נועדה למזג מספר חדרים, על מנת להעביר את האוויר הקר, פעמים רבות יש צורך בבניית תעלות או תקרה מונמכת מה שעשוי לייקר את עלות הקנייה. מזגן זה נחשב לשקט ביותר, אך אנשי מקצוע רבים טוענים שכמות החשמל שהוא צורך גדולה מזאת של מספר מזגנים עיליים.
 
מה השיקולים שכדאי לקחת בחשבון בעת קניית מזגן?
  • מספר החדרים – כמות החדרים, משפיעה על סוג המזגן שכדאי לקנות, במידה ומדובר בחדר אחד או שניים אפשר להסתפק במזגן עילי.
  • גודל החללים – במידה והחדרים קטנים או בינוניים במרבית המקרים עדיף לבחור במזגן עילי.
  • תפוקת המזגן – כמות האוויר הקר שיוצא מהמזגן נקבע עפ"י התפוקה שלו, ניתן לחשב בדיוק רב את סוג המזגן שצריך לחדר ספציפי בהתאם לגודל החדר.
 
שיקולים נוספים בבחירת מזגן הם: המיקום הגיאוגרפי של המבנה, מיקום הדירה בבניין, סוג הקירות (בטון, בלוקים – סוג הבלוקים), מספר החלונות וגודלם, מיקום החלונות ומידת חשיפתם לשמש ישירה.
 
אלקטרו סאם היא חנות מוצרי חשמל המשווקת מוצרי חשמל וכלי בית ממיטב היצרנים בארץ ובעולם ומספקת מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים. אנשי השירות והמכירות שלנו ישמחו לייעץ בבחירת המוצרים המתאימים לכם ביותר, בשבילנו צרכי הלקוח הם מעל לכל ואנו דואגים להתאים לו את המוצר הטוב ביותר עבורו. אנו מקפידים לשמור על מחירים משתלמים, תודעת שירות גבוהה ומקצועיות.

במידה ואתם מחפשים חנות מזגנים אונליין עם שירות מהיר, אמין ומקצועי הגעתם לכתובת הנכונה! נשמח לענות לשאלותיכם בטלפון: 04-8376969 או צרו קשר כאן.
 
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק